ROZPIS ZÁPASŮ A VÝSLEDKY

15. kolo
ne 21.04.2024 14:45
SK Hostivař - Tělovýchovná jednota PRAGA  6:1 (2:1)

Trenér Miluše Vilímková: 📢 "Soupeř nepřijel jen bránit, což prospělo kvalitě zápasu. Po naší chybě šel dokonce do vedení, když díky vyššího postavení našeho brankáře a překvapivou střelou z větší dálky otevřel skóre ve svůj prospěch.
I po vstřelené brance soupeř předváděl otevřený a bojovný fotbal, naši hráči však získáním míče nepustili soupeře do šancí, kvalitní kombinační hrou se prosazovali před soupeřovou bránou stále častěji a do poločasu výsledek otočili na 2:1.
Obdobný obrázek hry s naší dominancí v kombinacích a s dobrým využíváním prostoru hřiště přinesl i druhý poločas, ve kterém jsme skóre navýšili na 4:1. Kaňkou v zápase byla prezentace jednoho hráče, kdy mu byla udělena oprávněně červená karta za protesty a řečnění vůči rozhodčímu.
Ani početní převaha ale neubrala našim hráčům na aktivitě a po přeskupení na novou herní situaci, hráči ještě přidali a dalšími dvěma góly korunovali dominantní, technický výkon a zaslouženě si připsali do tabulky vítězství 6:1."

so 13.04.2024 10:30
FK Union Strašnice z.s. - SK Hostivař  1:3 (1:2)

13. kolo
so 06.04.2024 8:45
SK Hostivař - SK Uhelné sklady Praha  8:1 (4:1)

11. kolo
ne 12.11.2023 14:00
Sokol Dolní Počernice z.s. - SK Hostivař  1:5

Trenér Miluše Vilímková: 📢 "Poslední zápas jsme odehráli venku, kde se kluci utkali se soupeřem na druhém místě tabulky a na terénu, který odpovídal závěru podzimní části soutěže. V půlce poločasu jsme inkasovali gól po naší chybě, ale ne díky soupeřově převaze. Kluci věděli, že hrají kvalitnější fotbal a do přestávky vyrovnali skóre. Do druhého poločasu jsme vstoupili s jasnou vizí a instrukcemi. Kluci na náročném terénu předvedli svoji hru a dominancí na soupeřově polovině jsme vydařené akce zakončili dalšími čtyřmi góly. Klukům velké díky za píli, respekt a dřinu."

10. kolo
so 04.11.2023 13:30
SK Hostivař -
Spartak Hrdlořezy, z.s.   2:0

Trenér Miluše Vilímková: 📢 "Hráli jsme poslední domácí podzimní utkání a protočili celý kádr, zahráli si všichni zdraví hráči. Začátek zápasu jsme nedokázali udržet míč plně pod kontrolou a držením. Vše vyplývalo z náročného terénu. Po deseti minutách se hráči ale zkoncentrovali, převzali iniciativu a přešli na svojí kombinační hru. Soupeř vycházel ze silné obrany a snažil se nás zaskočit nekomplikovaným přechodem do útoku, založeným na nakopávaní míčů, které ale končily v držení naší zálohy a obrany. Dynamickým fotbalem jsme do poločasu vytěžili dvoubrankové vedení. V druhém poločase jsme stupňovali tlak, úroveň hry zvýšili, vytvářeli další příležitosti k zakončení, zahrávali řadu rohů, které vybojoval převážně Tomáš Kořínek. Další branku už se nám vstřelit ale nepodařilo. Chválím všechny hráče, protože si udrželi svoji hru a nepřizpůsobili se soupeři"