SK Hostivař "B" - TJ Sokol Stodůlky z.s. "B"  -:-

13. kolo
ne 07.04.2024 16:30
SK Hostivař "B" - Spartak Kbely z.s. "B"  3:1 (3:0)

Vedoucí týmu Milan Fedor: 📢  "Zápas s neoblíbeným soupeřem, který nám v posledních třech utkáních nastřílel 22 branek. Podpořeni výsledkem z úvodního kola jsme byli odhodláni sérii ukončit. Dobrou kombinací, pohybem a také klidem v zakončení jsme utkání rozhodli v první půli. V poločase jsme museli vynuceně střídat v obraně. I přes varování, jsme zápas "šli jen dohrát", ale Kbely jej dramatizovaly rychlým snížením.
Nevyužili jsme šance na pojištění výsledku, Kbely zvyšovaly tlak na naši obranu, ale závěrečnou třetinu utkání jsme rozkouskovali, více se diskutovalo než hrálo a tak jsme si mohli připsat další jarní body."

12. kolo
so 30.03.2024 10:30
FK Dukla Jižní Město z.s. "B" - SK Hostivař "B"  1:4 (0:3)

Vedoucí týmu Milan Fedor: 📢 "První jarní utkání jsme sehráli s rezervou Dukly JM. Mladý, běhavý a fotbalově dobře připravený soupeř nás na podzim porazil svým elánem a především díky našemu malému důrazu.
V odvetě, i přes držení míče 80:20 v náš neprospěch, jsme zodpovědným plněním úkolů soupeři udělili
lekci z taktiky a neskutečnou efektivitou také z produktivity. Pochvala patří všem za pracovitý týmový
výkon s ofenzivní nadstavbou v podání Honzy Autraty."

11. kolo
ne 12.11.2023 17:00
TJ Sokol Stodůlky z.s. "B" - SK Hostivař "B"  1:2

Vedoucí týmu Milan Fedor: 📢 "Závěrečné utkání podzimní části jsme sehráli s týmem Stodůlky B na umělé trávě SK Motorlet. Do utkání jsme opět vstoupili nekoncentrovaně a z první akce soupeře jsme po špatné komunikaci brankáře a obrany inkasovali ve 2.minutě. Naštěstí nás branka nezlomila a po rohovém kopu hlavou srovnali. Do půle jsme mohli přidat další gól, ale šance zůstaly nevyužity kvůli špatnému finálnímu řešení nebo blokům obrany soupeře.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po standardce z půlky hřiště a milimetrové hlášené asistenci vstřelili vedoucí gól. Vytvářeli jsme si další příležitosti k zakončení včetně těch 100%, ale bohužel jsme žádnou další nevyužili a o výsledek museli bojovat až do konce. Díky za zodpovědný týmový výkon všech hráčů včetně náhradníků."

10. kolo
ne 05.11.2023 14:00
SK Hostivař "B" - Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.  2:4

Vedoucí týmu Milan Fedor: 📢 "Poslední domácí utkání jsme odehráli na téměř nezpůsobilém hřišti s Dolními Měcholupy, které jsme v případě výhry mohli přeskočit v celkové podzimní tabulce.
Opticky jsme měli více ze hry, ale organizovanou obranu soupeře jsme nedokázali překonat a nevytvořili si nebezpečné situace ke skórování. Po individuálních chybách v rozehrávce jsme soupeři darovali dvě branky a ukončili bodovou šňůru."

9. kolo
ne 29.10.2023 10:00
FK Slavoj Koloděje, z.s. - SK Hostivař "B"  0:2

Vedoucí týmu Milan Fedor: 📢 "Po bezkrevném výkonu v první půli, kdy jsme se přizpůsobili rekreačnímu tempu soupeře, který si kvalitnější kombinací a práci s míčem vytvořil několik slibných šancí, jsme ve druhém poločase zvýšili pohyb, aktivní nabídku více hráčů a přidali důraz v soubojích. Spokojenost se třemi body za zlepšený a zodpovědný výkon po přestávce, kterým jsme protáhli šňůru bez prohry na 5 zápasů."